neden-veribis-crm - Veribis
Neden VeribisCRM?
crm,veribis, veribiscrm
13962
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13962,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

neden-veribis-crm

Neden Veribis CRM

Veribis ailesi olarak bu yolculuğa 2000 li yılların başında çıktığımızda çok fazla seçenek yoktu. Çünkü Türkiye’de talep de yoktu. Şimdi Türkiye’de onlarca çözüm üreten firma var. “Sizin farkınız nedir ?“ derseniz bu sorunun cevabı CRM in başarısızlık hikayelerinde saklı.

CRM Uygulamaların Başarısızlıkları

  1. Kullanıcı isteksizlikleri,
  2. Yönetimin zaafları
  3. Program eksikleri

Kullanıcılar:

CRM uygulamalarında , kullanıcılar genellikle,sisteme girilen bu bilgileri zaman kaybı olarak nitelendirmekteler. Kendilerinin takip edileceği düşüncesi ile CRM uygulamalarına temkinli yaklaşmaktadırlar. Veribis olarak satış sonrası eğitimlerimizde kullanıcılara VeribisCRM ile birlikte asıl bu uygulamanın kendilerine getireceği kolaylıkları anlatıyoruz.Kimsenin aklında binlerce bilgiyi tutamayacağını, tutsa bile tek hamle ile listeleyip bu bilgilere erişemeyeceğini anlatıyoruz.Sonuçta bu bilgilerin firma kaynakları olduğunu ve yönetiminde bu bilgiyi kayıt altına almak isteyeceğinden bahsediyoruz. Kullanıcılar için ekran tasarımlarını eğlenceli ve çok kısa sürede veri girişi yapacakları bir şekilde tasarlıyoruz.Tasarlıyoruz diyoruz çünkü bu bir yolculuk, her geçen gün kullanıcıların yararına her yeniliği her kolaylığı uygulamaya dahil ediyoruz.

Yönetim:

Geçen zamanda yönetim zaafları ile ilgili şunu teşhisleri yaptık.Yönetimler CRM konusunda

  1. Habersizler
  2. Bir yerlerden duymuşlar sadece almaları gerektiğini düşünüyorlar
  3. Bilinçliler alıyorlar ama istedikleri bilgilere ulaşmakta zorlanıyorlar
  4. Bilinçliler alıyorlar ve kullanıyorlar.

Yukarıdaki 4. Maddedeki firmalarda bir problem yoktur, VeribisCRM i alıp kullanabilirler. 1-3 madde arasındaki firmalarda ciddi sıkıntılar olmakta . Bunun için VeribisCRM’in eğitimlerinde yönetimle birlikte hareket ediyoruz. Onların bir personeli gibi çalışıp bu bebeği yürütene kadar onların yanında oluyoruz. Taleplerini alıp,kendi bilgi birikimimizle birleştirip, ek nelere ihtiyaç duyacakları ile birleştirip kendilerine otomatik raporlar üretiyoruz. Yönetim sadece gelen raporlara inceleyerek bugün ve gelecek ile ilgili adımlarını atıyor.

Bu konuda söyleyecek çok sözümüz var. Bir demo talebinde bulunursanız sizi anlamak, size sizi anlatmak için gelebiliriz.

Daha öncede söylediğimiz gibi onlarca CRM uygulaması mevcut. Bunların bazılarında çok gelişmiş modüller mevcut,bazılarında ise modüller çok sınırlı ve kullanımları zor.Burada önemli olan firmanızın ihtiyaçlarını belirleyip size uygun olanı fiyat/performans dengesi içinde temin etmenizdir.

VeribisCRM’in kusursuz olduğunu iddia etmiyoruz.Ancak şu söyleyebiliriz ki, sürekli geliştirmekteyiz, yeni eklentiler yapmaktayız, müşterilerimizi dinlemekteyiz ve ihtiyaçları en kısa sürede sisteme entegre etmekteyiz.güncellemeleri en kısa sürede devreye almaktayız.