Service - Veribis
Veribis - Hizmetlerimiz
crm,erp,crm danışmanlığı,stok,müşteri,depo,verimlilik,stok analizi,müşteri analizi,verimlilik analizi,anket tasarımı, anket analizi
15587
page-template-default,page,page-id-15587,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_popup_menu_push_text_top,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

CRM Danışmanlığı

Veribis, CRM konusundaki 1995 yılında gelen tecrübesiyle, kendi ürünleri dışında farklı ürünlere de danışmanlık vermektedir. Bu danışmanlıklar aşağıda belirtilmiştir.

  1. Ürüne karar verme
  2. Üretici ile Firma arasında ilişkiyi kurma
  3. Tasarım, Analiz ve Raporlama

ERP Danışmanlığı

Veribis, CRM in önemli konularından biri olan var olan müşteriyi kaybetmemek konusunda kullanmakta olduğunuz ERP uygulamasından CRM kapsamında veri alarak analiz yapmaktadır.

Entegrasyon Danışmanlığı

Veribis, kullanmakta olduğunuz veya düşündüğünüz uygulamalar ile VeribisCRM ya da farklı uygulamaları tek bir platformda birleştirmektedir. Bu sayede verileriniz bir noktada bilgiye dönüşmektedir.

Stok / Müşteri Analizi

Veribis, istatistiksel veri analizlerini kullanarak size özel raporlar oluşturabilmektedir. Rekabetin sürekli arttığı günümüzde maliyet, stok, müşteri ilişkisini iyi kurgulayarak, doğru zamanda doğru yerde doğru ürünle bulunan firmaların kazançlarını artırmalarını hedeflemektedir.

Anket Tasarımı ve Analizi

Farklı zamanlarda müşterilerinizi veya ofis çalışanlarınızı dinlemeniz ve buna göre aksiyon almanız firmanız için fayda sağlayacaktır. Veribis müşteri memnuniyetine giden yolda doğru sorular ve doğru analizler ile müşterilerinizi kaybetmeden önce tedbir almanız noktasında da size hizmetler sunmaktadır.

Depo – Stok – Sipariş – Müşteri – Verimlilik Analizleri

E-Ticaret in yaygınlaşması ile yeni bir sorun yumağı da oluşmaya başladı. Sitemde ürün yok satmamalı, müşteri girdiğinde aradığı ürün sitede bulunmalı.

Müşteri siteye girdiğinde ne alacağını önceden bilebilmek önemli bir konu. Biliyorsanız bu ürünü stokta bulundurmanızda ikinci önemli konu. Bu nedenle tedarikçi siparişleri ile müşteri siparişi arasındaki ince yolda sitenizde minimum stok bulundurma konusunda Veribis size yardımcı olmaktadır.

Veribis B2B