Veribis EMLAK - Veribis
16 yıllık tecrübemiz ile Türkiye şartlarına uygun geliştirdiğimiz çoklu kullanıcı ve farklı dil desteklerine sahip VeribisCRM ile müşteri ilişkilerinizi etkin ve hızlı şekilde yönetebilirsiniz.
crm,crm nedir,crm özellikleri,crm açılımı, crm müşteri ilişkileri yönetimi,müşteri ilişkileri yönetimi,crm yönetimi,crm programı,crm programları,crm yazılımı,b2b,teknik servis programı
16155
page-template-default,page,page-id-16155,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Veribis EMLAK

Her geçen gün artan nüfus, gayrimenkul sektörünü tükenmeyen ihtiyaç listesinin başlarına taşımaktadır. Günümüzde kıt olan mal ve hizmetler değil, müşterilerdir. Böyle bir piyasada ayakta kalabilmenin belli gereklilikleri var. Teknolojik entegrasyon bunların başında gelmektedir. Sahip olduğumuz kolay kullanımlı ve dinamik altyapıya sahip Veribis EMLAK, günümüz şartlarında emlak sektörü için inanılmaz bir avantaj sağlıyor. Bu teknolojik ilerlemeler, artık emlak profesyonellerinin yeni listelerin olup olmadığını kontrol etmek, faks göndermekten ve doğrudan posta reklamı kullanmaktan kurtulmaları anlamına geliyor.

Neden Veribis EMLAK?

Emlak sektörü alım satım olduğu kadar hizmet sektörüdür. Müşterilerinizin isteklerini en iyi şekilde anlayıp karşılamanız gerekmektedir. Emlak bilgilerinizi düzenli ve güncel tutarak, müşterilerinize seçenekler arasında onlara en çok hitap edeni hızlıca sunmalısınız. Veribis EMLAK tüm bunlara olanak sağlamaktadır. Günümüzde artık müşteriler; bilgiye, rakibe ve benzeri bir ürüne (konut, ev, arsa vs.) çok kolay erişebilir hale geldi. Artık her şey web`te ve çok daha hızlı… Veribis EMLAK bu hıza yetişmeniz için gerekli altyapıyı oluşturuyor. Veribis EMLAK ile kiralık veya satılık tüm ticari konut, arsa veya konut projelerinizi ve portföyünüzü tek bir noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

Veribis EMLAK ile Neler Yapılabilir?

Müşteri adaylarınızın tüm bilgilerini kaydedebilir. Aradıkları kriterde kiralık-satılık, metrekare, lokasyon vb. gibi özellik bazlı arama yapabilir ve bunları tek bir kanaldan yönetebilirsiniz. Uygulamamızın esnek yapısı sayesinde formlar üzerinde istediğiniz değişikliği yapıp projelerinizi, portföyünüzdeki arsa, konut ya da arazileri takip edebilirsiniz.

Veribis Emlak ile Nasıl Raporlar Üretilebilir?

Veribis EMLAK ile kayıt altına aldığınız tüm bilgiler ile açık, anlaşılır raporlar elde edebilirsiniz.

 1. Biten projelerimiz neler?
 2. Devam eden kaç projemiz var?
 3. Bu projelerde hangi aşamalardayız?
 4. Portföyümde kaç tane konut var?
 5. Portföyümdeki konutların kaçı kiralık?
 6. Portföyümdeki konutların kaçı satılık?
 7. Portföyümde kaç tane arsa var?
 8. Portföyümdeki arsaların kaçı kiralık?
 9. Portföyümdeki arsaların kaçı satılık?
 10. Portföyümdeki arsaların kaçı takas edilebilir?
 11. Portföyümde kaç tane arazi var?
 12. Portföyümdeki arazilerin kaçı kiralık?
 13. Portföyümdeki arazilerin kaçı satılık?
 14. Portföyümdeki arazilerin kaçı takas edilebilir?
 15. Dönem itibariyle kiralanan konut-arsa-arazi sayısı?
 16. Dönem itibariyle satılan konut-arsa-arazi sayısı?
 17. İl bazında satılan emlak sayısı?
 18. İl bazında kiralanan emlak sayısı?
 19. Günlük gelen müşteri sayısı?
 20. Kaç tanesine hizmet sağlandı?