Veribis PROJE - Veribis
16 yıllık tecrübemiz ile Türkiye şartlarına uygun geliştirdiğimiz çoklu kullanıcı ve farklı dil desteklerine sahip VeribisCRM ile müşteri ilişkilerinizi etkin ve hızlı şekilde yönetebilirsiniz.
crm,crm nedir,crm özellikleri,crm açılımı, crm müşteri ilişkileri yönetimi,müşteri ilişkileri yönetimi,crm yönetimi,crm programı,crm programları,crm yazılımı,b2b,teknik servis programı
16146
page-template-default,page,page-id-16146,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Veribis PROJE

Veribis PROJE  ile projeye ait ana ve alt adımları, bu adımlara ait süreleri, bu adımlarda çalışacak kişileri, kullanılacak malzemeleri ve maliyetlerini, projenin anlık durumu takip edilebilirsiniz. Projenin anlık tamamlanma oranını, anlık maliyeti, kalan iş miktarını online olarak izleyebilirsiniz. Proje ile ilgili yapılan toplantıları, ilgili dokümanları, sarf giderlerini, konaklama ve ulaşım giderlerini proje adımlarına bağlı olarak takip edilebilirsiniz. Proje başlangıcından sonuna kadar ürünlerin keşif, proje, sevk, üretim ve iade miktarları adım adım takip edilebilirsiniz.

Veribis Proje

Proje Nedir?

Proje; önceden belirlenmiş bir süre içerisinde, değişim yaratmayı hedefleyen, birbiriyle ilişkili amaç ve hedefleri olan, uygulanması sonucunda çeşitli ürünlerin elde edildiği bir çalışmadır.

Proje Takip Neden Önemlidir?

İş yerinde belirli bir düzen disiplin sağlanmadığında, çalışanların ve müşterilerin verimlilikleri düşebilir. Hatta çoğu zaman düşer… Müşteri zamanında teslim alamadığı işinde daha çok pürüz bulma eğilimine girer. İşveren bunun sebeplerini bir kişiye yükleyebilir. Çalışanlar kendi arasında olumsuzluklar yaşayabilir. Bu durumlar zamanla iş yerinin karlılığının düşmesine ve kaçınılmaz çöküşe doğru götürür.

Bu durum en başında planlanmış olsaydı ve bu planlar kâğıt üstünde ya da sözlü olarak yapılmasaydı, Kişiler zamanın gerisinde kaldığını fark edebilseydi ve bu durumlar gerçekleşse bile zamanında çözümlenseydi müşterinizin bağlılığı artacak, yeni iş imkanlarını planlayabiliyor olacaktınız.

Veribis PROJE ile Takip Süreçleri Nasıl İlerler?

 1. Projenizi tanımlayabilir,
 2. Tanımlamış olduğunuz projenin tahmini gerçekleşme süresini belirleyerek girebilir,
 3. Projeyi parçalara ayırabilir,
 4. İlgili çalışanlarınıza iş atayabilir,
 5. Atamış olduğunuz işe bitiş süresi ekleyebilir,
 6. Süreç içerisinde yapılan işlemleri mail olarak ilgililer ile paylaşabilir,
 7. Yapılan işlerin süresinden, işlerin ilerisinde mi yoksa gerisinde mi olduğunuzu belirleyebilirsiniz.

Böylece; oluşabilecek tüm olumsuzlukları önceden ön görebileceksiniz.

Veribis PROJE ile Raporlama

Projeler, ve tüm ilgililerinin verileri göz önünde bulundurularak ileriye dönük raporlamalar hazırlanabilmektedir. Bu raporlamalar ile projeye dahil olan herkes, proje hakkında genel ve özel bilgileri kavrayabilecektir. Muhataplar süreçten haberdar edilerek, olabilecek tüm sorunların önüne geçilebilecektir.

Yapılabilecek birkaç rapor örneği:

 1. Bir sonra ki proje veya projelere vakit ayrılabilecek mi? Ayrılacaksa ne kadar ayrılabilecek?
 2. Mevcut projeler de aksama var mı? Varsa kimden kaynaklı?
 3. Kimler iş planının gerisinde kalmış?
 4. Kimler aktif durumda?
 5. Yeni projeler de kimler çalışabilir?
 6. Günlük ne kadar çalışılmış? …