Veribis VRM - Veribis
16 yıllık tecrübemiz ile Türkiye şartlarına uygun geliştirdiğimiz çoklu kullanıcı ve farklı dil desteklerine sahip VeribisCRM ile müşteri ilişkilerinizi etkin ve hızlı şekilde yönetebilirsiniz.
crm,crm nedir,crm özellikleri,crm açılımı, crm müşteri ilişkileri yönetimi,müşteri ilişkileri yönetimi,crm yönetimi,crm programı,crm programları,crm yazılımı,b2b,teknik servis programı
16136
page-template-default,page,page-id-16136,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Veribis VRM

Veribis VRM ile tedarikçileri, kontak kişileri, ürün alış fiyatlarını, sözleşmeleri takip edin. Veribis VRM sayesinde isterseniz alım teklifini girin ve tüm tedarikçilerden teklif isteyin. Veribis VRM ile farklı talepleriniz için ek özellikler eklemek mümkündür.

Veribis VRM

VRM Nedir?

Türkçe karşılığı “Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” olarak geçmektedir.

Tedarikçi İlişkileri Yönetimi, işletmenin tedarikçileri ile nasıl ilişkiler geliştireceğini tanımlayan bir süreçtir. Bu süreç müşteri ilişkileri yönetiminin bir yansımasıdır. İşletmelerin müşterileri ile olan ilişkilerini geliştirmeleri gibi tedarikçileri ile olan ilişkilerini de geliştirmesi gerekir. Bu süreçte işletme, tedarikçilerinden önemli gördüğü bir grup ile yakın işbirliği yapar ve diğerleri ile daha sıradan ticari ilişkisini sürdürür. Her bir tedarikçi ile ilişkinin kurallarının tanımlandığı bir ürün ve hizmet anlaşması yapılır. Tedarikçilerin yapılan bu anlaşmaya uymaları zorunlu olmalıdır. Bu süreci yöneten tedarikçi ilişkileri yönetimi bu ürün ve hizmet anlaşmasının tanımlanması ve yürütülmesinden sorumludur.

VRM Neden Önemlidir?

Bir işin sürdürülebilmesi için, deponuzda satışa hazır ürüne, satıştan sonra da deponuzu dolduracak ürüne sahip olmalısınız. Bu sirkülasyon da aksaklık yaşanırsa, mevcut piyasada durağanlık veya güvensizlik ortaya çıkar. Vaktinde ürün sunulmazsa müşteri farklı kapılara yönelir, vaktinde depo doldurulmazsa piyasada ki dalgalanmalardan bütçeniz olumsuz etkilenir. Buradan yola çıkarak, deponuzdan çıkan ürünün yerinin hemen ve en uygun bütçeye doldurulması gerektiği sonucuna ulaşabiliriz. Veribis VRM bu noktada devreye girerek, ürünün girişi çıkışı sevkıyatı gibi konuları ele alır ve düzenli hale getirir. Böylece satışlarımızı düşünmeden, ardı ardına yapabiliriz. Piyasa durumunu yakından takip edebilir geçmişe yönelik nakliyat, ürün alım satım fiyatlarını göz önünde bulunduran raporlar üretebiliriz.

Veribis VRM Sizlere Neler Sunuyor?

  1. Öncelikle ihtiyacınız olan verileri alabileceğiniz kayıt ekranları ve bu kayıtların listesine anlık ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sürece ilişkin özelleştirilmiş rapor ekranları sunmaktadır.
  2. Veribis; dinamik alt yapısı ile sistemi anlık olarak takip edebilmektedir. Böylece; sizler alışılmışın dışında VRM ekranları isterseniz, isteğiniz doğrultusunda düzenlemeler, değişiklikler yapılabilecektir.
  3. Veribis VRM ile aynı adres üzerinden farklı gösterimler hazırlanabilmektedir. Yöneticilerin gördüğü arayüzler ile çalışanların gördükleri ayrıştırılabilmektedir.
  4. Sizlere sunulan yetki çerçevesinde; tedarikçilerinizi, onaylanan taleplerinizi, lojistik hizmetlerini görüntüleyebilirsiniz. Böyle ürünün alım-satım- dağıtım sürecini yakından takip edebiliyor olursunuz.

Veribis VRM de Süreç Nasıl İlerliyor?

Veribis de süreç kullanıcılar üzerinden ilerler…

  1. Ürün Talep Edilir
  2. Talebe Yönelik Teklifler Gelir
  3. Ürün Talebinde bulunan, gelen tekliflerden uygun olanı onaylar
  4. Onaylanan Teklifler, Lojistik ekranına düşer
  5. Ürünün taşınma süreci için teklifler gelir
  6. Ürün talep eden kişi lojistik için de uygun teklifi onaylar.

Böylece süreç sorunsuz çalışan bir döngü halini alır.