WEB - Veribis
Veribis - WEB Tabanlı Uygulamalar
web,web tabanlı uygulama,web tabanlı,web uygulama,müşteri ilişkileri yönetimi,crm,proje,servis,teklif,kokpit,doküman,b2b,toplantı
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

WEB

Veribis CRM Responsive Ekran Görünümleri

VeribisCRM

VeribisCRM, 1990’lı yıllara dayanan çok farklı sektörlerdeki tecrübelerimiz ile satışa sunduğumuz bir CRM yazılımıdır.

VeribisCRM’in operasyonel yanı ile müşterilerinizi kaydedebilir, aktivite planlayabilir, ziyaretler düzenleyebilir, fırsat, teklif, sipariş takibi yapabilirsiniz. Gerekirse farklı uygulamalar ile entegre çalışır ve süreçlerinizi doğru ve kısa zamanda çözümler.

VeribisCRM Analitik düşünmenizi sağlar, müşterilerinize ait verilerin, analiz edilmesi ve sizler için raporlanacak bilgi haline dönüşmesini sağlar, hatta tahminlerde bulunarak size alternatif yollarda gösterir. Sizler için geliştirdiğimiz ve her geçen gün geliştirmeye devam ettiğimiz Sanal Müdür, zamandan bağımsız olarak sizin adınıza sürekli düşünmektedir.

VeribisSERVIS

Satış sonrası teknik servis hizmetini verdiğiniz ürünler veya hizmetler var ise ;

Ürünler :

Ürünleri serino bazında kaydedebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen servis taleplerini, arıza, garanti içi / garanti dışı, sökme, takma, montaj, anlaşmalı,ücretli v.b. gruplar bazında girebilir ve raporlayabilirsiniz. Gelen talepleri servis personelinize yönlendirebilir, servis personelinizin günlük, haftalık, aylık planlarını ve yaptıklarını raporlayabilirsiniz.Yedek parçaları sisteme tanıtabilir, müşterilerinize yedek parça ve servis hizmet teklifleri verebilirsiniz.

VeribisTEKLIF

Müşteriniz nihayet sizden teklif almak istediğini iletti. Şimdi hızlı bir şekilde,  kurumsal kimliğinizi yansıtan, bilgilendirici bir teklif hazırlamanız gerekiyor. En kısa zamanda ve en doğru şekilde, bir temsilcinizde olsa 100 temsilcinizde olsa, aynı formatta, aynı kurumsallıkta.

VeribisTEKLIF ile, teklifler için önceden hazırlanan şablonlar kullanılarak kurumsal kimliğe uygun teklifler hazırlayabilirsiniz. Tekliflere özel ödeme planları , aşamalar tanımlayabilirsiniz. Böylece teklifi sunmakla kalmaz son durumunuda takip edebilirsiniz. Kazandığınız tekliflerin kullanıdığınız erp sistemine sipariş olarak aktarılması da mümkündür.

VeribisKOKPIT

VeribisKOKPIT;  hatırlatıcılar, gerçek zamanlı performans göstergeleri ve grafik destekli analizlerin yer aldığı bir yönetim panelidir. Aynı uçaklardaki, arabalardaki kokpitler gibi. VeribisKOKPIT yöneticilerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilebilir, esnek ve özelleştirilebilir bir şekilde tasarlanmıştır.

VeribisKOKPIT in çalışması için Veribis ürünleri kullanıyor olmanız gerekmez, sizin erp sisteminizden de veri çekerek bilgiye dönüştürebilmektedir.

Veribis Döküman

VeribisDOKUMAN

VeribisDOKUMAN, firmanıza ait her türlü belgenin arşivlenmesi ve güncel belgelere kolay ulaşılabilmeyi sağlayan bir uygulamadır.

Belgeleri önem derecesine göre, belge tiplerine göre sınıfılandırılması mümkündür. Kullanıcı bazında belge görme yetkileri tanımlanabilmektedir.

VeribisB2B

B2B, Business to Business , şirketler arası satış, pazarlama sistemlerine verilen genel addır.

VeribisB2B; VeribisCRM ve firmanızdaki erp yazılımları ile entegre çalışan, bayilerinizi kolayca dahil edebileceğiniz hızlı bir sipariş giriş / takip sistemidir.

Bayi yetkisi sisteme girdiğinde, bayi fiyatları ve uygun ürün miktarlarını sistemde görmektedir. bu bilgi Veribis ürünlerinden gelebildiği gibi kullanmakta olduğunuz erp yazılımından da gelebilmektedir. Sistemden bayi siparişini vermektedir. Bayi den alınan siparişler merkezden onaylandıktan sonra depolarınızdaki kullanıcıları ekranlarına dağılır, depolarda hazırlanan ürünler sevke hazır hale geldiğinde , sevkiyat birimine iş otomatik atanır.

Sevk sonrası bayi,müşteri e-mail ile bilgilendirilir. Alanda yer kalmadı fazlası için lütfen bizden randevu talep ediniz.

Veribis B2B

VeribisTOPLANTI

VeribisTOPLANTI birden çok toplantı salonu bulunan kurumlar için geliştirilmiş bir giriş kontrol ve bilgilendirme sistemidir. Toplantı odalarınızda gerçekleşecek toplantıları ve katılımcılarla ilgili kayıt ve yönetim operasyonlarını yürütür.

Toplantı odası girişlerinde yer alan ekranlar, iOS veya Android TabanlıTablet Bilgisayarlar aracılığı ile, toplantı odasının durumunu, içerideki toplantının başlangıç ve bitiş zamanları ile toplantı katılımcıları görüntüler.

İstenirse; toplantıya katılacak kişiler toplantı odası girişindeki kart okuyucular sistem veritabanından ilgili kullanıcının toplantıya davetli olup olmadığını, tanımlı kurallar çerçevesine geç kalıp kalmadığını tespit eder, toplantı odasına giriş izni verir veya girişi reddeder.

VeribisPROJE

VeribisPROJE  ile projeye ait ana ve alt adımları, bu adımlara ait süreleri, bu adımlarda çalışacak kişileri, kullanılacak malzemeleri ve maliyetlerini, projenin anlık durumu takip edilebilirsiniz. Projenin anlık tamamlanma oranını, anlık maliyeti, kalan iş miktarını online olarak izleyebilirsiniz. Proje ile ilgili yapılan toplantıları, ilgili dokümanları, sarf giderlerini, konaklama ve ulaşım giderlerini proje adımlarına bağlı olarak takip edilebilirsiniz. Proje başlangıcından sonuna kadar ürünlerin keşif, proje, sevk, üretim ve iade miktarları adım adım takip edilebilirsiniz.

Veribis Proje

Veribis Muayene

VeribisMUAYENE

Muayene taleplerini alınız, takvimde görünüz, muayene sonrası sonuçları giriniz. Var ise ek röntgen sonuç vb. dökümanları ekleyiniz.

VeribisDANISMAN

Danışmanlık firmaları için tasarlanmış bir CRM ürünüdür. Projeler, görüşmeler, projede görevli danışmanlar ve proje karlılık analizleri uygulamamızın temelidir.

Veribis Danışman

Veribis VRM

VeribisVRM

Tedarikçilerinizi, kontak kişileri ürün alış fiyatlarınızı sözleşmelerinizi takip edin. İsterseniz alım teklifini girin ve tüm tedarikçilerden teklif isteyin. Farklı talepleriniz için ek özellikler eklemek mümkündür.

VeribisFUAR

Fuarlara katılıyorsanız, gelen ziyaretçileri ve yapılan görüşmeleri kayıt altına almak,sonra bunu raporlamak ve fuar sonrası ziyaretçilere geri dönüşler sağlamak ciddi bir iş takibi gerektirir.


VeribisFuar yazılımı basit kullanımı sayesinde tüm bu işlemleri çok kısa sürelerde tamamlamanızı ve takiplerini yapmanızı sağlar.


Genel Özellikler,


1. Kolay kurulum
2. Çok kullanıcı desteği
3. Günlük aktivite raporu
4. Basit firma , kişi giriş ekranları
5. Gelen ziyaretçileri kolay ve hızlı giriş imkanı
6. Görüşme detaylarını kolay bir şekilde kayıt imkanı.
7. Fiyat teklifi veriyorsanız basit ürün ve fiyat bilgisi girebilme imkanı
8. İlgilendiği ürünler raporu

Veribis VRM

VeribisCAGRI

Potansiyel müşterilere erişmek ve kayıt altına almak için uygun bir yazılımdır.Gün içinden yüzlerce potansiyel müşteri ile görüşmeye göre tasarlanmıştır. Kullanımı kolaydır.Gelen talepleri şikayet,memnuniyet şeklinde raporlayabilmektedir. Gelen şikayetleri şikayet tipine göre ilgili birime otomatik e-posta gönderebilmektedir.


Genel Özellikler,


1. Hızlı bir şekilde görüşme kayıt imkanı
2. Görüşmeyi bir satış personeline atayabilme
3. Görüşmeyi yapan temsilci bazında raporlar
4. Anlık performans ölçen raporlar
5. Excelden müşteri kartı oluşturma ve otomatik temsilcilere aktivite açma imkanı
6. Aktiviteleri açık-kapalı izleyebilme imkanı
7. Yapılan görüşmelerin sürelerini tutabilme özelliği
8. Şikayet izleme ekranı
9. Limitsiz anket düzenleme imkanı

VeribisEMLAK

Genel Özellikler,

  1. Çok kullanıcı desteği
  2. Franchise emlak ofisleri için merkezden yönetim ve sorgulama imkanı
  3. Kiralık ve Satılık daireleri kayıt imkanı
  4. Dairelerin durumlarını takip imkanı
  5. Daire sahiplerini veya daire kiracılarını kayıt imkanı
  6. Dairenin ödemelerini takip imkanı
  7. Daire ile ilgili resimleri kaydetme imkanı
  8. Daire bilgilerini web de yayınlama imkanı
Veribis Proje

VeribisSUREC

Üretime özel uygulamalar,

Veribis müşterilerinin talepleri ile analiz ederek,

Özel Ekranlar,

Makinalarla iletişim,

Yönetim, Müşteri Raporlamaları

MRP ve Ticari sistemlere entegrasyon

İşlemleri ile süreçleri kolay ve izlenebilir hale getirmektedir.